BYC Vitorlás Kupa – Balatonfüred


BYC Vitorlás Kupa – Balatonfüred – 2010. június 18. végeredmény


Változékony idővel indult a BYC Kupa – Olympic Hopes Regatta. Az elmúlt három napban volt eső, napsütés és változó irányú és erősségű szél, mely elegendő volt ahhoz, hogy a tervezett futamszámokat teljesítsék a pályákon.


Közel 200 versenyző nevezett be a Balatonfüredi Yacht Club ifjúsági ranglista versenyére a BYC Kupára. A hazai nevezők mellett nagy örömünkre szolgált, hogy elfogadták meghívásunkat a cseh, szlovák és szerb versenyzők is.


Pénteki napon hármas keleti szélben indítottak 2-2 futamot a pályákon mely jó aránynak számít, hiszen az időjárás nagyban meghatározta futamszámokat aznap.


Hármas É-ÉNY-i szélben folytatódott szombat reggel a BYC Kupa. A megszokotthoz képest viszonylag későn, 11-kor indították a rajtot, tekintettel, hogy más nagyhajós verseny is zajlott a füredi öbölben. A második futam indítása után nem sokkal sajnos leállt szél, az „A” pályán induló hajóosztályoknak érvénytelenítették a futamot, míg a „B” pálya versenyzői zömében befutottak, de végül a rendezők törölték ezt a futamot az irreális szélviszonyok és esélyek miatt.


A parti halasztás után a nap zárásával egy-két óvást is tárgyalt a versenybíróság. Este tészta partyval vártuk a gyerekeket, emellett meglepetés programokkal színesítettük az estét.  Meghívtuk a négyszeres olimpikon szörföst, Gádorfalvi Áront és a Kékszalagon katamaránnal induló Vándor Róbertet. A gyerekek beszélgethettek velük és feltehették nekik kérdéseiket. A kérdésfeltevőknek HARIBO gumicukrokat és Kékszalag különkiadás Hajó Magazinokat osztottunk.


Vasárnap már zömében északi szél fújt, de a sok zivatar miatt ez nem nagyon kedvezett a versenyzőknek.


Mindkét pályán 3-3 futamot indítottak a szervezők, az első és az utolsó futam kellőképpen megáztatta a mezőnyöket. Az eső miatt legyengült a szél és csak csíkokban fújt, változó irányból, így leginkább a szerencsén múltak az aznapi eredmények. A partot érés után végleg elvonultak az esőfelhők, így a díjkiosztó már nyugodt, száraz körülmények között zajlott. A díjkiosztót egy fantasztikus akrobatikus kerékpáros bemutató vezette fel.


Minden hajóosztályban az első három helyezettet díjazták korosztályonként, ill. az OP osztályban a csapatokat is külön meglepték 1-1 serleggel, nem beszélve a rengeteg ajándékról. A legnagyobb sikert a vízipisztolyok aratták, amelyek beüzemelése azonnal megtörtént, így nemcsak hangos, hanem vizes is lett a program.


Ez úton is köszönet a rendezőknek, a bíróknak és a sok segítő kéznek!


Jövőre ismét hasonló vagy nagyobb létszámú indulóra számítunk!


Forrás: BYC, S D


 







 


Végeredmény- Final result


420 Class


Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 13, Scoring system: Appendix A




































































































































































































































Rank


Nat


SailNo


Club


HelmName


CrewName


 


Girls


R1
 


R2
 


R3
 


R4
 


R5
 


R6
 


Nett


1


HUN


52634


THE


Gráfel Vince


Weidinger György


 


 


1.0


3.0


1.0


(4.0)


2.0


3.0


10.0


2


HUN


52633


THE


Földesi Péter


Borsos Dániel


 


 


2.0


(4.0)


2.0


2.0


1.0


4.0


11.0


3


HUN


52635


THE


Grams Dominik


Doubravszky Bálint


 


 


3.0


2.0


3.0


1.0


(OCS)


6.0


15.0


4


HUN


53902


RIVE


Péch Fanni


Héjj Eszter (YKA)


 


girls


4.0


1.0


4.0


3.0


3.0


(7.0)


15.0


5


HUN


51797


SVE


Takácsy Kristóf


Takácsy Levente


 


 


6.0


(10.0)


6.0


7.0


5.0


1.0


25.0


6


HUN


53738


BYC


Weinber Zsófia


Böröcz Berta


 


girls


(8.0)


7.0


5.0


5.0


4.0


8.0


29.0


7


HUN


50997


SVE


Kiss Viktor


Szigethy Maxim


 


 


5.0


9.0


7.0


(DNC)


7.0


2.0


30.0


8


HUN


52262


THE


Makó Luca


Rácz Dorottya


 


girls


7.0


6.0


8.0


8.0


(OCS)


5.0


34.0


9


HUN


52215


THE


Mészáros Laura


Kratzl Anna


 


girls


(9.0)


5.0


9.0


6.0


6.0


9.0


35.0


10


HUN


52365


SVE


Bihary Gergely


Bihary Dániel


 


 


(10.0)


8.0


10.0


9.0


9.0


10.0


46.0


11


HUN


51817


THE


Sándor Anna


Rutai Lili


 


girls


11.0


11.0


11.0


10.0


8.0


(12.0)


51.0


12


HUN


47624


FVE


Pandur Péter


Szemerey Bence


 


 


12.0


12.0


(13.0)


11.0


10.0


13.0


58.0


13


HUN


46756


KYC


Födelmesi Ádám


Simon Zoltán


 


 


(13.0)


13.0


12.0


12.0


11.0


11.0


59.0





Laser Radial Class


Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 19, Scoring system: Appendix A




































































































































































































































































































































Rank


Nat


SailNo


Club


HelmName


 


 


Girls


R1
 


R2
 


R3
 


R4
 


R5
 


R6
 


Nett


1


HUN


192736


BYC


Bathó Péter


 


 


 


1.0


1.0


1.0


(2.0)


1.0


1.0


5.0


2


HUN


189270


YKA


Mátyás Viktor


 


 


 


3.0


(16.0)


5.0


1.0


6.0


3.0


18.0


3


HUN


187596


Szigligeti VSE


Hunfalvy Péter


 


 


 


2.0


2.0


(10.0)


4.0


5.0


5.0


18.0


4


HUN


58


VVSI


Matis Ádám


 


 


 


(OCS)


3.0


2.0


7.0


3.0


4.0


19.0


5


HUN


149250


FVE


Maróti Zsófia


 


 


girl


6.0


7.0


6.0


(8.0)


2.0


2.0


23.0


6


HUN


183032


YKA


Kiss Bálint


 


 


 


4.0


5.0


3.0


(11.0)


4.0


10.0


26.0


7


HUN


176577


BS-Fűzfő VK


Herendi Patrik


 


 


 


8.0


6.0


7.0


6.0


7.0


(11.0)


34.0


8


HUN


149202


Sép


Friedl Máté


 


 


 


5.0


4.0


11.0


13.0


(17.0)


7.0


40.0


9


HUN


189437


BYC


Jung Ádám


 


 


 


11.0


11.0


4.0


5.0


9.0


(14.0)


40.0


10


HUN


193493


BYC


Korchmáros Kristóf


 


 


 


(15.0)


14.0


9.0


3.0


11.0


6.0


43.0


11


HUN


149201


KJAVSE


Kusztor Dávid


 


 


 


(14.0)


8.0


13.0


10.0


14.0


12.0


57.0


12


HUN


192734


BYC


Litkey Balmaz


 


 


 


12.0


(17.0)


16.0


9.0


13.0


8.0


58.0


13


HUN


111


AYC


Haidekker Barbara


 


 


girl


16.0


10.0


(17.0)


15.0


10.0


9.0


60.0


14


HUN


195132


ASE


Szemes Gábor Bence


 


 


 


10.0


12.0


8.0


12.0


(DNC)


DNC


62.0


15


HUN


188559


BYC


Szilassy Bendegúz


 


 


 


7.0


13.0


15.0


17.0


16.0


(DNC)


68.0


16


HUN


185751


Sép


Zalai Márk


 


 


 


17.0


(DNC)


14.0


16.0


8.0


13.0


68.0


17


HUN


18


ÉVSC


Szegedi Dániel


 


 


 


9.0


15.0


(18.0)


18.0


15.0


15.0


72.0


18


HUN


189278


YKA


Fehér Mátyás


 


 


 


13.0


9.0


12.0


(DNC)


DNC


DNC


74.0


19


HUN


185754


Sép


Hirschler Karolina


 


 


girl


(DNC)


DNC


DNC


14.0


12.0


DNC


86.0





Cadet Class


Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 16, Scoring system: Appendix A




















































































































































































































































































Rank


Nat


SailNo


Club


HelmName


CrewName


Age group


Girls


R1
 


R2
 


R3
 


R4
 


R5
 


R6
 


Nett


1


HUN


9557


THE


Bagyó Áron


Polgár Lukács


 


 


1.0


4.0


1.0


1.0


1.0


(7.0)


8.0


2


HUN


9769


THE


Bors Máté


Horváth Balázs


U14


 


(6.0)


1.0


2.0


2.0


6.0


1.0


12.0


3


HUN


9554


THE


Munka Márton


Kanyicska Márk


 


 


5.0


(7.0)


3.0


6.0


2.0


2.0


18.0


4


HUN


9058


KYC


Rácz Béla


Rácz János


 


 


3.0


2.0


5.0


4.0


(8.0)


5.0


19.0


5


HUN


9502


THE


Borsos Gergő


Szilassy Emese


U14


 


(12.0)


3.0


4.0


3.0


3.0


10.0


23.0


6


HUN


9503


THE


Kerekes Zsombor


Rácz Levente


 


 


2.0


6.0


6.0


(OCS)


5.0


6.0


25.0


7


HUN


9770


BYC


Kristóf Julianna


Varró Gergő


U14


 


4.0


8.0


(10.0)


7.0


7.0


3.0


29.0


8


HUN


9501


THE


Simon Márton


Molnár Zsófia


U14


 


8.0


(9.0)


8.0


5.0


4.0


9.0


34.0


9


HUN


9413


KYC


Tolnai Csongor


Asperyán Mihály


 


 


7.0


5.0


(DSQ)


OCS


9.0


4.0


42.0


10


HUN


9325


KYC


Andrónyi Máté


Kemény Kristóf


 


 


10.0


(12.0)


7.0


8.0


10.0


8.0


43.0


11


HUN


9553


THE


Bagyó Nóra


Kendeh Lili


U14


girls


11.0


(13.0)


9.0


10.0


11.0


12.0


53.0


12


HUN


9415


BYC


Varró Gábor


Pósvári Gábor


U14


 


(13.0)


10.0


12.0


9.0


12.0


11.0


54.0


13


HUN


9460


BYC


Fabacsovics Márk


Héjja Marcel


U14


 


(14.0)


11.0


11.0


11.0


14.0


14.0


61.0


14


HUN


9450


BYC


ifj. Andorka Rudolf


Cseri Dániel


U14


 


9.0


14.0


13.0


(OCS)


13.0


13.0


62.0


15


HUN


9504/ 11


BYC


Kovács Márton


Rév Dániel


U14


 


15.0


(OCS)


14.0


OCS


15.0


15.0


76.0


16


HUN


9555


BYC


Jósa Blanka


Holéczy Laura


U14


girls


(DNC)


DNC


DNC


DNC


DNC


DNC


85.0





Laser 4.7 Class


Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 20, Scoring system: Appendix A




















































































































































































































































































































































Rank


Nat


SailNo


Club


HelmName


 


 


Girls


R1
 


R2
 


R3
 


R4
 


R5
 


R6
 


Nett


1


HUN


197672


BYC


Vadnai Benjamin


 


 


 


1.0


(2.0)


1.0


1.0


1.0


1.0


5.0


2


HUN


9


BYC


Huszka Mátyás


 


 


 


3.0


4.0


(6.0)


2.0


2.0


2.0


13.0


3


HUN


189479


BYC


Takács Levente


 


 


 


(10.0)


1.0


2.0


3.0


5.0


3.0


14.0


4


HUN


185749


YKA


Virág Zsófi


 


 


girl


2.0


3.0


(4.0)


4.0


3.0


4.0


16.0


5


HUN


174160


BS-Fűzfő VK


Wolf András


 


 


 


4.0


(8.0)


3.0


6.0


4.0


5.0


22.0


6


HUN


185754


FVE


Hirschler Ludovika


 


 


girl


5.0


5.0


7.0


(11.0)


10.0


7.0


34.0


7


HUN


186203


YKA


Dénes Bence


 


 


 


7.0


7.0


(13.0)


5.0


9.0


9.0


37.0


8


HUN


171292


AYC


Haidekker Zita


 


 


girl


(OCS)


6.0


11.0


7.0


8.0


6.0


38.0


9


HUN


szn


BYC


Szilasi Bence


 


 


 


6.0


(14.0)


9.0


14.0


6.0


10.0


45.0


10


HUN


187597


YKA


Kiss Bernadett


 


 


girl


12.0


10.0


(15.0)


10.0


7.0


8.0


47.0


11


HUN


149201


YKA


Vadnai Zoltán


 


 


 


9.0


12.0


5.0


12.0


11.0


(13.0)


49.0


12


HUN


195734


SVE


Balogh Bence


 


 


 


15.0


(18.0)


8.0


8.0


12.0


17.0


60.0


13


HUN


183190


AYC


Szekrényes Dóra


 


 


girl


11.0


9.0


(DNC)


13.0


17.0


14.0


64.0


14


HUN


7


YKA


Kövendi Fülöp


 


 


 


8.0


13.0


10.0


(20.0)


19.0


15.0


65.0


15


HUN


188479


YKA


Munkácsi Mihály


 


 


 


(OCS)


16.0


16.0


9.0


13.0


11.0


65.0


16


HUN


185748


YKA


Munkácsi Tamás


 


 


 


14.0


11.0


14.0


15.0


(18.0)


16.0


70.0


17


HUN


189478


SVE


Bujdosó Mátyás


 


 


 


(OCS)


15.0


12.0


17.0


14.0


18.0


76.0


18


HUN


189270


YKA


Kavmár Péter


 


 


 


16.0


17.0


(18.0)


18.0


16.0


12.0


79.0


19


HUN


14


VVSI


Muck Zsófia


 


 


girl


13.0


(20.0)


17.0


16.0


15.0


19.0


80.0


20


HUN


149219


KYC


Kelemen Eszter


 


 


girl


17.0


19.0


(DNC)


19.0


20.0


20.0


95.0





Optimist Class


Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 74, Scoring system: Appendix A




















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Rank


Nat


SailNo


Club


HelmName


 


Age group


Girls


R1
 


R2
 


R3
 


R4
 


R5
 


R6
 


Nett


1


HUN


909


BYC


Gyapjas Balázs


 


 


 


1.0


1.0


2.0


(8.0)


6.0


5.0


15.0


2


HUN


907


BYC


Gyapjas Zsombor


 


 


 


2.0


4.0


1.0


4.0


(18.0)


4.0


15.0


3


HUN


5


BYC


Vadnai Jonatán


 


U12


 


3.0


2.0


(9.0)


1.0


9.0


2.0


17.0


4


HUN


1282


RIVE


Péch Lóránt


 


 


 


5.0


5.0


3.0


2.0


(7.0)


6.0


21.0


5


HUN


155


BS-Fűzfő VK


Tóth Levente


 


U12


 


4.0


7.0


4.0


(11.0)


3.0


9.0


27.0


6


HUN


702


Kereked VK


Szilasi Fábián


 


U12


 


13.0


(18.0)


7.0


3.0


4.0


1.0


28.0


7


CZE


151


YC BRNO


Jakub Halouzka


 


U12


 


8.0


(41.0)


10.0


9.0


1.0


18.0


46.0


8


HUN


8


BYC


Varga Dániel


 


 


 


(BFD)


3.0


5.0


5.0


32.0


3.0


48.0


9


HUN


516


BS-Fűzfő VK


Wolf Szabolcs


 


U12


 


12.0


6.0


8.0


(21.0)


8.0


17.0


51.0


10


CZE


550


YC BRNO


Jiri Halouzka


 


 


 


16.0


14.0


6.0


(23.0)


2.0


21.0


59.0


11


SVK


992


Slovakia


Miriam Babjaková


 


 


girl


9.0


9.0


19.0


17.0


(35.0)


8.0


62.0


12


HUN


901


BYC


Korchmáros Sára


 


U12


girl


(36.0)


8.0


14.0


24.0


13.0


7.0


66.0


13


SVK


278


Slovakia


Richard Rexa


 


 


 


(18.0)


13.0


16.0


15.0


15.0


11.0


70.0


14


HUN


703


Kereked VK


Szilasi Farkas


 


 


 


15.0


(34.0)


17.0


22.0


11.0


10.0


75.0


15


HUN


1281


RIVE


Előházi Dorottya


 


 


girl


6.0


11.0


11.0


(DNF)


37.0


13.0


78.0


16


HUN


1111


KJAVSE


Szalai Kóta


 


 


 


7.0


10.0


20.0


13.0


(54.0)


31.0


81.0


17


HUN


704


Kereked VK


Huber Péter Lél


 


 


 


24.0


24.0


(25.0)


6.0


16.0


19.0


89.0


18


HUN


6


BYC


Jósa Adél


 


U12


girl


26.0


15.0


(41.0)


12.0


20.0


16.0


89.0


19


HUN


905


BYC


Galgóczy Tamás


 


 


 


25.0


12.0


23.0


10.0


(27.0)


25.0


95.0


20


SVK


817


Slovakia


Adam Ferianec


 


 


 


21.0


(27.0)


21.0


20.0


24.0


14.0


100.0


21


HUN


700


Kereked VK


Bonifert Péter


 


U12


 


20.0


(31.0)


22.0


25.0


12.0


24.0


103.0


22


HUN


620


VVSI


Soltész Hanna


 


 


girl


(BFD)


46.0


12.0


16.0


10.0


27.0


111.0


23


HUN


48 (kék)


SVE


Takácsy Lilla


 


U12


girl


22.0


21.0


33.0


14.0


(34.0)


23.0


113.0


24


HUN


55


BS-Fűzfő VK


Tóth Márton


 


 


 


(BFD)


19.0


29.0


26.0


5.0


37.0


116.0


25


HUN


371


YKA


Virág Flóra


 


 


girl


17.0


23.0


(51.0)


45.0


19.0


12.0


116.0


26


HUN


421


Szigligeti VSE


Erőss Lóránd


 


U12


 


29.0


26.0


18.0


18.0


28.0


(48.0)


119.0


27


HUN


1280


RIVE


Pálmai Zsolt


 


 


 


34.0


55.0


13.0


7.0


(61.0)


15.0


124.0


28


HUN


1297


RIVE


Kerekes Attila


 


 


 


14.0


16.0


(DNF)


19.0


33.0


44.0


126.0


29


HUN


70


SVE


Zeigler Kristóf


 


U12


 


(BFD)


20.0


15.0


27.0


25.0


41.0


128.0


30


HUN


225


Sép


Kaltanecker Soma


 


 


 


23.0


17.0


(37.0)


35.0


26.0


32.0


133.0


31


HUN


224/ 589


Sép


Pintér Nikolett


 


U12


girl


10.0


25.0


38.0


39.0


(40.0)


33.0


145.0


32


HUN


908


BYC


Bódy Blanka


 


 


girl


35.0


(53.0)


27.0


29.0


30.0


28.0


149.0


33


SRB


505


YC Palic


Stela Buljovcic


 


U12


girl


39.0


(47.0)


28.0


40.0


22.0


26.0


155.0


34


HUN


1283


KJAVSE


Cséby Flóra Hanna


 


 


girl


11.0


44.0


40.0


(DSQ)


21.0


46.0


162.0


35


HUN


1


SVE


Baticz Belián


 


 


 


30.0


42.0


26.0


31.0


38.0


(61.0)


167.0


36


HUN


11279


Kereked VK


Nagy Bernát


 


U12


 


48.0


(54.0)


30.0


38.0


41.0


20.0


177.0


37


HUN


513


BS-Fűzfő VK


Veenstre Jelmer


 


 


 


27.0


32.0


49.0


41.0


31.0


(60.0)


180.0


38


HUN


61


VVSI


Csanády Boglárka


 


 


girl


38.0


48.0


46.0


28.0


(52.0)


22.0


182.0


39


SVK


317


Slovakia


Peter Kincel


 


 


 


(BFD)


33.0


24.0


43.0


51.0


35.0


186.0


40


HUN


59


SVE


Tenke Áron


 


U12


 


(BFD)


22.0


36.0


47.0


56.0


30.0


191.0


41


HUN


29


YKA


Munkácsi Soma


 


U12


 


28.0


38.0


39.0


(50.0)


44.0


42.0


191.0


42


HUN


945


THE


Kardos Szabolcs


 


 


 


33.0


37.0


45.0


(48.0)


29.0


47.0


191.0


43


HUN


23


YKA


Benedek Anna


 


 


girl


41.0


(57.0)


54.0


53.0


14.0


39.0


201.0


44


HUN


44


SVE


Neszmélyi Márk


 


 


 


(DNC)


29.0


42.0


34.0


59.0


38.0


202.0


45


HUN


6111


SVE


Oláh Gergely


 


U12


 


46.0


30.0


31.0


44.0


(55.0)


52.0


203.0


46


SVK


791


Slovakia


Linda Manková


 


 


girls


37.0


39.0


(57.0)


32.0


48.0


49.0


205.0


47


HUN


222


FVE


Maróti Dóra


 


 


girl


44.0


28.0


48.0


36.0


57.0


(66.0)


213.0


48


HUN


230


FVE


Hirschler Rebeka


 


U12


girl


(BFD)


35.0


60.0


49.0


17.0


53.0


214.0


49


HUN


88


BYC


Varga Zsófia


 


U12


girl


(BFD)


DNC


32.0


30.0


36.0


43.0


216.0


50


SVK


88


Slovakia


Dominika Kincelová


 


 


girl


49.0


(DNC)


43.0


33.0


65.0


34.0


224.0


51


SVK


9889


Slovakia


Natália Nanistová


 


 


girl


32.0


40.0


52.0


52.0


49.0


(57.0)


225.0


52


HUN


423


Szigligeti VSE


Szász Vince


 


 


 


(DNC)


DNC


35.0


37.0


50.0


29.0


226.0


53


HUN


946


THE


Rácz Bence


 


U12


 


19.0


58.0


(67.0)


55.0


45.0


50.0


227.0


54


HUN


94


THE


Szalai Barna


 


U12


 


31.0


49.0


(62.0)


56.0


53.0


45.0


234.0


55


HUN


904


BYC


Bódy György


 


U12


 


(BFD)


45.0


34.0


59.0


46.0


54.0


238.0


56


HUN


161


VVSI


Czövek Máté


 


 


 


40.0


36.0


(DNC)


46.0


58.0


58.0


238.0


57


HUN


234


FVE


Jáchel Ferdinánd


 


 


 


(BFD)


43.0


55.0


58.0


42.0


40.0


238.0


58


HUN


514


BS-Fűzfő VK


Veenstra Csenge


 


U12


girl


52.0


(59.0)


47.0


54.0


39.0


56.0


248.0


59


HUN


646/ 233


Sép


Dóka Bendegúz


 


U12


 


54.0


66.0


44.0


62.0


23.0


(70.0)


249.0


60


HUN


906


BYC


Szakály Domonkos


 


U12


 


47.0


50.0


56.0


(67.0)


60.0


36.0


249.0


61


SVK


976


Slovakia


Michaela Lehotová


 


 


girl


43.0


51.0


58.0


51.0


(64.0)


51.0


254.0


62


SRB


501


YC Palic


Larisa Buljovcic


 


 


girl


(BFD)


DNC


53.0


42.0


47.0


55.0


272.0


63


HUN


1514


BS-Fűzfő VK


Kurucz Márton


 


U12


 


53.0


56.0


61.0


61.0


43.0


(62.0)


274.0


64


HUN


30


SVE


Czeizel Jakab


 


U12


 


45.0


62.0


(70.0)


63.0


62.0


63.0


295.0


65


HUN


48 (zöld)


SVE


Futó Marcell


 


U12


 


42.0


67.0


(69.0)


66.0


63.0


65.0


303.0


66


HUN


422


Szigligeti VSE


Józsa-Kovács Attila


 


U12


 


(BFD)


52.0


63.0


60.0


69.0


59.0


303.0


67


HUN


818


SVE


Durbák Márton


 


U12


 


(BFD)


64.0


50.0


57.0


73.0


64.0


308.0


68


HUN


518


BS-Fűzfő VK


Edelényi-Szabó Viktor


 


 


 


51.0


61.0


59.0


68.0


70.0


(DNC)


309.0


69


HUN


505


Kereked VK


Badar Bence


 


U12


 


57.0


60.0


68.0


64.0


67.0


(DNF)


316.0


70


HUN


373


YKA


Nyári Gergő


 


 


 


50.0


65.0


71.0


(BFD)


66.0


67.0


319.0


71


HUN


656


YKA


Sátori Bence


 


U12


 


56.0


63.0


65.0


(70.0)


68.0


68.0


320.0


72


HUN


1290


RIVE


Kristoffy Barnabás


 


U12


 


55.0


68.0


66.0


69.0


(72.0)


69.0


327.0


73


HUN


15


SVE


Pfeninberger Máté


 


U12


 


(DNC)


DNC


64.0


65.0


71.0


DNF


350.0


74


HUN


426


Szigligeti VSE


Szűcs Ábel


 


U12


 


58.0


(DNC)


DNC


DNC


DNC


DNC


358.0


 


 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

Cookie szabályzat Őszintén szólva mi sem vagyunk szerelmesek a Cookie-ba, mert nem szeretjük, ha olyan dolgokat alkalmaznak velünk kapcsolatban, amivel nem vagyunk teljesen tisztába. De egyszerűen nem tudunk mit tenni ellene, ha működtetni akarjuk az oldalunkat, mert az általunk használt szoftverek, segítő alkalmazások erre épülnek. Néhány ilyen, általunk használt Cookie az egyes szolgáltatások működéséhez nélkülözhetetlen, vannak, amelyek információt, statisztikát gyűjtenek a weboldal használatáról, adatokat elemeznek, hogy segítsenek számunkra, vagy az oldalunk működését segítő, biztosító partnereink számára megérteni, az emberek hogyan használják az online szolgáltatásokat, hogy fejleszthessük azokat. A Cookie-k közül egyesek átmenetileg működnek, és a böngésző bezárása után eltűnnek, de tartósak is megtalálhatók köztük, amelyek a számítógépeden tárolódnak. Ha látogatása során Ön mellőzi a Cookie-k használatát, tudnia kell, hogy a oldal nem fog az elvártaknak megfelelően működni. Ha a számítógépén már megtalálható Cookie-k közül szeretne törölni, kattintson a böngészőben található "Súgó" menüpontra és kövesse a böngésző szolgáltatójának utasításait! Még többet megtudhat a Cookie-król, azok törléséről és irányításáról a www.aboutcookies.org weboldalon!

Bezár